شربت سودا ( عصاره مویز) شنبه ۱۳۸۸/۰۹/۲۸ 16:12

 

شربت سودا ( عصاره مویز)
ترکیبات : عصاره مویز
این شربت برای ماندگاری بیشتر به صورت غلیظ ارسال میشود که باید یک واحد از ان را با سه واحد آب استفاده کرد
خواص : این دارو به طور معجزه آسایی تمام بیماریهای روحی و روانی ، افسردگیها ، هم و غم بی مورد ، استرسها و نگرانیهای بی مورد و ... را تسکین میدهد!
بررسي‌هاي جديد محققان نشان مي دهد خوردن مويز مي تواند از بروز بيماري آلزايمر جلوگيري كند .
به نوشته تازه‌ترين شماره نشريه شيمي و صنعت كه در انگليس منتشر مي‌شود ؛ تركيبات مويز ،اثر بسيار قوي در جلوگيري از بروز اختلا‌لا‌ت همراه با بيماري آلزايمر دارند .
و گزارش افتاب بررسي ها در محيط آزمايشگاهي نشان مي دهد مويز تركيباتي از نوع " آنتوسيانين " و "پلي فنوليك" دارد كه در بيماران مبتلا به آلزايمر موثر هستند.
هرچه ميزان آنتوسيانين بيشتر باشد قدرت مويز در جلوگيري از آلزايمر بيشتر است.آنتوسيانين،رنگ سياه به گياهان مي دهد و به همين علت انواع سياه رنگ آن اثر بيشتري دارد.
هنوز مشخص نيست كه اين تركيبات چگونه از پيشرفت بيماري آلزايمر جلوگيري مي كنند، ولي احتمال دارد اين تركيبات موجب ايجاد ارتباط بهتري بين سلول هاي عصبي شود .
در روایات وارد شده :
کسی که با بیست دانه مویز قرمز صبح کند انشاء الله بیمار نمیشود مگر بیماری مرگ، سودا را میزداید و بلغم را دفع میکند

نحوه استفاده : نحوه استفاده هر شب یک استکان هنگام خواب
واحد فروش : بطری
قیمت (تومان) : 15000
توضیحات : علت اصلي اين بيماري استرس ها، اتفاقات ناگوار، آلودگي صوتي، مشکلات و گرفتاري هاي روزمره و .....است از نظر خوراکي نيز اگر بعد ناراحتي و استرس و ... ترشيجات مصرف شود در اين حالت خلط سوداء بر طبيعت غالب آمده و فرد دچار حالات مذکور مي‌شود. منشأ اين مرض طحال (سپرز) است. طحال عضويست در بدن که بعضي از اسيدهاي لازم در آن جمع مي‌شود که بعد از تخليه معده قدري از آن اسيد به معده ارسال مي‌شود که شخص در آن حال احساس گرسنگي مي‌کند. حال اگر ناگهاني و به طور اتفاق شخص با يک موضوع ناملايم برخورد کند، اين اسيد در خون تأثير کرده و چون خون در کل بدن گردش دارد وقتي به مغز مي‌رسد شخص احساس نگراني، ترس، تشويش خاطره، دلهره و اضطراب و استرس مي‌نمايد که ابتدا با ضعف اعصاب مشتبه مي‌شود و زودرنج و افسرده مي‌شود. آمادگي او براي گريه بيشتر مي‌شود. رنگ چهره تدريجا تيره مي‌شود. پس از معالجه نبايد کوتاهي کرد.

علائم بيماري :

1- فکر و استرس بي مورد
2- کم خوابي
3- کم حوصله شدن
4- تنفر از جمعيت و سروصدا
5- تيره شدن رنگ زبان و دهان
6- احساس بوي بد در دهان
7- دستگاه گوارش از اعمال وظايف کوتاهي مي‌کند به طوري که قوه دافعه ضعيف شده و بر اثر يبوست معده ممکن است مبتلا به بواسير شود.
8- ديدن کابوس در خواب
9- وسواس بيمورد به اطرافيان
10- لکه هاي پوستي
11- تمايل به گوشه نشيني و انزوا
12- تمايل به تنها بودن در جاهاي تاريک و کم نور
13- نا اميد بودن از زندگي
14- تمايل به پوشيدن لباسهاي با رنگ تيره
15- بيمار مايل به خوردن غذاها، لبنيات و ميوه هاي ترش مي‌باشد.
16-اين بيماري در موارد حاد به ورم هاي سرطاني و جنون منتحي مي‌شود.
توضيحات : براي مداواي اين بيماري بيمار بايد از غذاهاي شور، ترشيجات و عدس پرهيز کند. شربت سودا (عصاره مويز قرمز) براي درمان اين بيماري بسيار مفيد است.

دارويي كه كامل و بدون هيچ عارضه جانبي اين بيماري را از بين خواهد برد:شربت سودا
نوشته شده توسط عليرضا مسعودي  | لینک ثابت |